پرسش های متداول

نحوه پرداخت خرید به چه صورت میباشد؟

در مواردی که امکان پرداخت فاکتور فروش در محل وجود داشته باشد مشتری میتواند با انتخاب پرداخت در محل، هزینه کالا را در آدرس ارائه شده به پیک یا راننده کمپ بانه پرداخت نماید، با این حال کمپ بانه برای افزایش بازدهی ارائه خدمات و کاهش مراحل پروسه فروش و تحویل کالا به شما مشتری عزیز پیشنهاد میکند تا کل مبلغ فاکتور را به صورت آنلاین واریز نمایید، بدیهی است همواره امکان بازگشت وجه طبق شرایط و رویه بازگشت وجه مندرج در راهنمای خرید امکان‌پذیر خواهد بود

آیا امکان بازگرداندن کالا را دارم؟

بله، با توجه به شرایط و رویه بازگشت کالا کمپ بانه 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا در نظر گرفته که میتوانید شرایط و نحوه بازگشت کالا را در بخش مربوط مطالعه نمایید.

چگونه سفارش خود را لغو کنم؟

شما همواره امکان لغو و بازگشت سفارش خود را قبل از ارسال مرسوله دارید، با تماس با پشتیبانی سایت از طریق شماره تلفن دفتر کمپ بانه و اعلام بازگشت وجه تا حداکثر 24 ساعت پس از تایید بازگشت وجه پرداختی به حساب شما بازگشت داده خواهد شد.

چگونه میتوانم سفارش خود را پیگیری کنم؟

وضعیت سفارش شما از طریق پروفایل کاربری همواره قابل مشاهده میباشد، پس از ارسال محموله پیگیری سفارش بسته به نوع ارسال محموله میتواند متفاوت باشد، برای این موضوع به پروفایل خود مراجعه کنید و از طریق گزینه پیگیری سفارش، وضعیت سفارش و روش ارسال را مشاهده کنید. و در صورت نیاز تسریع میتوانید با پشتیبان سایت تماس گرفته و برای مرسولات ارسالی توسط راننده کمپ بانه میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید در سایر روش ها با دریافت کد پیگیری مرسوله خود را از طریق شرکت پست یا تیپاکس و چاپار مورد نظر پیگیری کنید.

بسته بندی مرسولات چگونه است؟

کلیه مرسولات ارسالی در بسته بندی مخصوص کمپ بانه ارسال میشود. کالاهای حجیم یا سنگین در بسته بندی با پوشش سخت برای حفظ سلامت مرسوله ارسال خواهد شد. در صورتی که در رابطه با بسته بندی مرسوله خود حساسیت خاصی دارید با درج در قسمت توضحیات در هنگام سفارش نسبت به مطلع ساختن کارشناسان فروش ما اقدام نمایید.

آیا امکان تغییر کالا پس از ثبت نهایی وجود دارد؟

خیر، پس از ثبت نهایی و صدور فاکتور، صرفا میتوانید نسبت به لغو سفارش اقدام کنید.
و برای تسریع برای تغییر سفارش، با لغو سفارش جاری و ایجاد سفارش جدید شما امکان دریافت مرسوله جدید خود را خواهید داشت.

مدت زمان تحویل محصولات ؟

مدت زمان تحویل به روش حمل و‌نقل و مسافت بستگی دارد
ارسال با پست ۷-۱۰ روز
تیپاکس و چاپار ۴-۷روز
و ارسال توسط راننده کمپ بانه ۲-۴روز

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
پشتیبانی